Навігатор:

Soft навколо / Довідка / Покликання

Примітка

Не буду приховавути, що ці поклики розміщені заради обміну (не фахівцям скажу, що це потрібно для просування ділянки в Мережеві).

Попри те, це не свідчіть про їх малоцінність; судіть самі, якщо я був згодний помістити їх на домівці цієї ділянки, то вже поготів погоджуся розмістити їх тут. Рекомендую.


Покликання

Це невеличка добірка корисних покликів на ділянки українською мовою.


Інтернет-магазин: www.ukrprog.com.uaпродаж українських книг і аудіокниг, журналів, CD українською мовою. Навчальні та ігрові комп’ютерні програми для дітей різного віку на компакт-дисках. Також створення й поширення україномовного програмного забезпечення під різні операційні системи, адаптація програмного забезпечення для українського ринку.

http://www.ukrprog.com.ua/

Вільнорозповсюджувані україномовні програми, скрипти, e-books. Корисні посилання.

http://free.ukrprog.com.ua/


Корисні програми від Віталія Левченка. Програми й утиліти для робти з базами даних: складання звітів і запитів, редагування, експорт та імпорт у різні формати. Платіжні документи - для створення платіжних доручень, рахунків-фактур, товарних та податкових накладних. Наборові (файлові) утиліти. Логічні ігри. (Декотрі програми безплатні, инші - умовно-безплатні).

http://www.vlsoftware.net/index_u.html


Лохотрон сьогодні - Інтернет-енциклопедія шахрайств та лохотронів. Лохотрон – щонайменше підозріла, аморальна, а часто й відверто незаконна й злочина схема, що спрямована на ошукування загалом можливо й доброчесних, але неуважних чи наївних громадян. Тут описуються такі афери (шахрайства, лохотрони), а також розміщуються статті-поради, статті-роз'яснення про чинне у країні законодавство, про різні небезпечні та потенційно небезпечні життєві ситуації, поради як їх уникнути, та як собі зарадити, потрапивши в одну з них.

http://lohotron.in.ua/


Icons FindIcons.com є двигуном для пошуку іконок, що допоможе вам знайти безкоштовні іконки. Це найбільша в світі база даних для пошуку безкоштовних іконок з потужними фільтрами пошуку та системою перевірки відповідності, яка допоможе вам знайти потрібну іконку для будь-яких дизайнерських потреб. Google Icons, Telephone Icons, Server Icons.

http://findicons.com/


Розділи:


Веб навколо

Статистика й рейтинги українського Мережива:© 2007 Олександр Лихо, Зворотній зв'язок

Адреса сторінки: http://soft.km.ua/about/links.html

Останнє оновлення: 15.11.2021

catalog.i.ua