Навігатор:

Soft навколо / Довідка

Довідка

Коментарі до вмісту підрозділів цього розділу подано нижче.

Про цю ділянку

Ділянка Soft навколо присвячена комп'ютерним програмам, створенню таких програм - програмуванню, а також висвітлює численні побіжні речі - авторське право, англійська мова, гумор... Кожна тема супроводжується ми на відповідні ресурси Інтернет, тож це ще і скромний тематичний каталог.

Чому цю ділянку зроблено?

Давно то було. Я прокинувся і з жахом усвідомив, що вчора я оплатив гостин на цілих шість місяців наперед! Треба було щось робити... Гаразд, це звісно жарт.

Публікація програм і дописів
Бо я мав маленьку програму, яку був зробив для власного задоволення (just for fun), але на мою думку вона вийшла достатньо симпатичною аби заслуговувати більшої авдиторії. Тож потрібна була ділянка. Окрім того, були декотрі матеріали, які хотілося перенести з безплатного гостіну, який нагло закрився.

Огляди програм
"Без вітру трава не ворухнеться. Без програм апаратура непотрібна." (Джефрі Джеймз, Тао програмування). Яка ж людина, що працює (чи серйозно грається:) за комп'ютером, не цікавиться добрими, розумними й корисними комп'ютерними програмами! І як складно буває не те що вибрати, а просто знайти добру програму, тому...


Якщо ви Інтернетоман із досвідом, гадаю, вам чудово відомо: Тиждень тому ви були на цій ділянці - "Е... м... Та як же її?..." і тепер доводиться довго й нудно шукати її. Так, є закладки (bookmarks, favorites), є гисторія, і є пошуковці - але що може зрівнятися з ми, ретельно дібраними людиною? Звісно, я добирав ті насаперед для себе, але якщо вони будуть корисними вам - користуйтесь на здоров'я!

Що тут можна знайти?

Хм... властиво, автор сподівався, що ділянка має доволі промовисту навігацію. Гаразд. Тільки кілька акцентів:

  1. Dirlot — утиліта, що показує відносний розмір елементів каталогу на стовпчатій діаграмі. Подобається? Ні? Та ви спочатку спробуйте!
  2. Пригоди або Subject: copyright — результати досліджень автора в області польового судочинства. Не знаю як вас, мене ті результати вразили (досі під враженням).
  3. Переклади з англійської:

І, звичайно, велику кількість посилань по кожній темі.

Нічого не годиться? На що ж, тоді вам сюди — Google — шукайте і знайдете! І не забудьте заглядати періодично на Soft навколо - можливо колись мені таки вдасться задовільнити ваші смаки.

Зворотній зв'язок

Якщо ви маєте що сказати відносно цієї ділянки - напишіть мені, не вагайтесь! Мені приємно отримувати ваші відгуки, навіть якщо все, що ви хочете сказати, це що ви любите цю ділянку або що ви ненавидите її. Перше, звісно, краще...

Вміст підрозділів

Мапа ділянки

Покликання на всі сторінки, розміщені відповідно розділів ділянки. Пояснення щодо користування ділянкою.

Покликання

Покликання на ділянки, не рознесені по категоріях.

Глосарій

Тлумачення й пояснення декотрих слів (термінів), що використовуються на ділянці.

Архів

Сюди виносяться застарілі новини ділянки, а також старі ділянки місяця.

Контакт

Скориставшись формою на цій сторінці, ви можете надіслати повідомлення авторові ділянки.

Автор

Тут ви знайдете автобіографію і резюме автора, а також його сертифікати.


Розділи:


Пошуковці

Якщо вам чомусь не подобається Google, чому б вам не спробувати:

Каталоги
© 2004-2007 Олександр Лихо, Зворотній зв'язок

Адреса сторінки: http://soft.km.ua/about/index.html

Останнє оновлення: 15.11.2021

catalog.i.ua