Навігатор:

Soft навколо / Програми

Історична довідка: коли сер Реджинальд Чейн (Sir Reginald Cheyne) ознаймовся з моєю програмою він вирішив збудувати замок на її честь. Реконструкція вигляду замку

Про історію і сучасність цього замку ви можете дізнатись на цих сторінках:

Замок Dirlot
Клан Ґанів

Дивіться також инші ділянки про замки:

Реконструкції
Замки в Веб

Програми

Це маленький каталог програмного забезпечення. Тут будуть посилання на програми, якими я користуюсь (або користувався), огляди цих програм, а також мої власні програми.

Каталог

як і належить каталогові, тут розміщатимуться посилання на програми, згруповані за областю застосування. Цей каталог НЕ планується як вичерпний, для цього є инші ділянки (дивись праворуч). Натомість, тут буде зібрано кращі, перевірені програми, або такі що в якомусь иншому плані виділяються з "натовпу".

Я також намагатимусь подавати опис вказаних програм, і за можливості порівнювальні огляди або посилання на такі огляди.

DirLot: як звільнити місце на диску

скромна утиліта, що показує відносний розмір елементів певного каталогу на жорсткому диску на стовпчатій діаграмі. (Дивись історичну довідку ліворуч)

Статок

програма для обліку персональних фінансів. Зроблено її просто тому, що мені хотілося щось таке зробити самому. Програма зараз настільки сира, що я не насмілююся її викладати. Але, можливо, колись...

Часомір

Програма призначена для автоматизованого обліку робочого часу. Вона призбирує детальні дані про час, витрачений на роботу у кожному з докладень, документи (набори), над якими ви працювали, текст (клавіатура), набраний у кожному з вікон, і вміст буферу обміну Windows. Таким чином, ви матимете змогу побачити, де і як витрачався ваш час (проведений за комп'ютером) на протязі дня.

Мрії

Український транспортний літак Мрія Тут йтиметься про програми, яких ще не створено (або я просто не зміг їх знайти). Отже чому б в такому разі просто не попомріяти?Розділи:


Каталоги програмного забезпечення

Всього лише кілька з сотень:

Чому зникла кнопка soft.join (комп'ютерні програми, софт)? Читайте про це невдовзі.

Це місце зарезервоване для українського каталогу програмного забезпечення. Якщо вам такі відомі, повідомте про них авторові.© 2003-2005 Олександр Лихо, Зворотній зв'язок

Адреса сторінки: http://soft.km.ua/soft/index.html

Останнє оновлення: 15.11.2021

catalog.i.ua