Навігатор:

Soft навколо / Програми / Часомір

Инші програми

DirLot - показує відносний розмір елементів каталогу на стовпчатій діаграмі.


Часомір

Чим я займався цілий день? І що зроблено?

Чи задавалися ви коли-небудь таким питанням? Чи доводилось вам мучительно пригадувати, чим то ви таким займались цілий день? Що складало суть ваших клопотів - бо час збіг, але що зроблено?

Головне вікно Часоміра

Саме тому - Часомір, програма, що розробляється з метою полегшити вам знаходження відповідей на ці та подібні питання. Він призбирує детальні дані щодо часу, витраченного на роботу у кожному з докладень, які ви запускали. Таким чином, ви матимете змогу побачити, де і як витрачався ваш час (проведений за комп'ютером) на протязі дня, чим ви займалися, які роботи забрали найбільше часу, а які приємно вразили. Отже, ви побачите свій роботий день у часовому вимірі як на долоні. І звичайно, не тільки день, але й тиждень, чи місяць - довільний період.

Кожен ваш рух фіксується, кожне посування миші, кожне натиснення на клавишу, перемикання між задачами, переміщення фокусу між вікнами і керунками - до щонайменших деталей. Ви навіть зможете записувати послідовності ваших дій і відтворювати їх, коли вам то буде потрібно. Макроси? - так - але які!

Звичайно, Часомір не тільки збирає дані, але надає вам можливість переглянути їх з різних точок зору, подаючи відмінні вигляди і подання на ці дані, а також диаграми і графіки. Звісно, є можливость сортування і групування, а також зручні цідникі, що дозволятимуть вам зосредитись виключно на тих даних, що вас найбільше цікавлять. Ви можете переглянути їх на екрані, можете роздрукувати, а можете перенести в инші прогами, скажімо Excel, де піддати їх подальшій обробці.

Напрямки майбутнього розвитку:

Одним словом планується замкнути цикл роботи з часовим виміром - починаючи від Аналізу, який призводить до Планування, яке регулює Виконання планів, до Контролю за виконанням і (новий виток) знову Аналізу.

Звучить привабливо? Гаразд, коли це буде готово? На добре, першу альту планується випустити наприкінці вересня. Її буде викладено на цю ділянку для витяжки, але якщо вас цікавить коли саме то трапиться, ви можете надіслати мені листа з проханням сповістии вас про це.


Управління часом

(time management)


Розробка | Програми | Автора | Анекдот etc | Довідка


© 2003, 2004 Олександр Лихо, Зворотній зв'язок

Адреса сторінки: http://soft.km.ua/soft/timeter/timeter.html

Останнє оновлення: 15.11.2021

catalog.i.ua