Навігатор:

Soft навколо / Анекдот etc / Політика
Народная агитация за Тягнибок Олег Ярославович

Підтримайте Олега Тягнибока - єдиний патріотичний кандидат!Поклик на згадку про боротьбу проти політреформи: Ні політбрехні. Політбрехформі ні!Політика

Пліт про українську політику

Нещодавно, на додачу до розсилки (прошу дивитися нижче), автор випустив пліт (блог) Голос Українця: про рейтинги, вибори й узагалі політику.

На цьому плоті йтиметься про ті ж речі, яким була присвячена й розсилка:

Тільки тепер, на відміну від розсилки, матеріяли публікуватимуться швидше й їх буде більше, а ви, шановний читаче, зможете залишати ваші коментарі, на які автор справді чекає.

Ласкаво прошу до плоту Голос Українця.

Вибори Президента України 2010

Нещодавно на українському порталі I.UA розпочалося опитування (сервіс Народна політика) з метою визначення кандидата в Президенти України, найпопулярнішого серед користувачів порталу. (Щоби взяти участь ув опитуванні, потрібно зареєструватись).

Доволі несподівано, мабуть, для багатьох Олег Тягнибок поточно посідає третє (!) місце, серед кадидатів у Президенти, й це, безумовно, дуже сильний результат, з яким його можна вітати: популярність націоналізму в Україні зростає й це добре й правильно.

Але чому зупинятись на тому? Пропоную вам, шановний відвідуваче, "порвати" Януковича "вдрєбєзґі" (тобто, вщент), підтримавши Олега Тягнибока. Для цього, будьласка, клацніть на інформері (зображенні) ліворуч, зареєструйтесь на порталі й проголосуйте за Олега Тягнибока на сервісі Народна політика. Дякую. Разом нас багато!

Розсилка

На початку осені 2004 року автор почав випускати свою розсилку "Президентські вибори 2004 в Україні: очима пересічного українця" на Subscribe.Ru. Згодом він додав ще дві служби розсилок - Content.mail.ru і Maillist і трохи змінив назву розсилки.

Замовте розсилку!
Українська політика:
коментарі, рейтинги, контекст
- або -
- або -

Ви можете замовити її отримування від кожної з цих трьох служб на ваш вибір. Для цього введіть адресу вашої епошти в поле, розміщене під назвою тієї служби розсилок, від якої ви хотіли б отримувати цю розсилку, а потім натисність OK праворуч від цього поля. Відтак ви потрапите на сторінку відповідної служби для завершення замовлення розсилки.

Якщо ви хочете отримати окрему поштову адресу спеціяльно для отримування розсилок, ви можете зробити це безплатно на одному з серверів електронної пошти (див. там правий стовпчик).

Розсилка виходить нечасто - один раз на кілька місяців, - тож не побоюйтесь, що вона "заб'є" вашу поштову скриньку. Ви можете також переглянути архів усіх випусків цієї розсилки.

Вибори Президента України 2004

Мороз 3
Симоненко 0
Ющенко 33
Янукович 7
Инші 0

Упродовж двох місяців перед виборами Президента України на домівці ції ділянки було розміщено форму опитування щодо голосування на тих виборах. Результати цього опитування подано справа:

Як видно з цих результатів, відвідувачі ділянки в своїй основі підтримували демократичного кандидата - Ющенко. Саме він і переміг у 2004.


Розділи:


Політ-ділянки

Кнопка

Яка успішно провисіла на домівці цілий рік від президентських виборів. Можете помилуватись, згадати минуле...

Блок Ющенко

А от ця не висіла, але також нічого так собі кнопочка:

Блок Ющенко

© 2005-2007 Олександр Лихо, Зворотній зв'язок

Адреса сторінки: http://soft.km.ua/etc/politics/index.html

Останнє оновлення: 15.11.2021

catalog.i.ua