Навігатор:

Soft навколо / Програми / Статок

Инші програми

DirLot - показує відносний розмір елементів каталогу на стовпчатій діаграмі.

Часомір - автоматизований обліку робочого часу.


Статок

Програма Статок первісно розроблялася з метою полегшення обліку персональних фінансів. Окрім того, це був великою мірою технологічний проект, що мав на меті дослідження декотрих підходів до робробки ПЗ.

Відчинена Картка

За ідеєю це доволі цікава програма. Принаймні декотрі з задумів, наскількі мені відомо, не реалізовано досі в жодній такій програмі, а подібних (за предметом) програм справді чимало (дивись врізку праворуч). Тож якщо вас цікавить щось, чим можна скористатись просто зараз, ви можете перейти за відповідними посиланнями.

Проте згодом, приблизно у червні 2003 розробку програму було припинено внаслідок причин, які обговорються нижче:

Звісно, якби я вважав цей проект цілковитою невдачею, я би не розміщав про нього жодних даних на цій ділянці. Так, він потребує на суттєву переробку, але я все ще планую повернутися до роботи над ним. Більше того, я планую відкрити коди цієї програми (open source) і розповсюджувати її по freeware ліцензії (безплатно).

Перечитав - на що ж, справді, не надто переконливо, але з иншого боку це і не рекламний проспект, а що правда - то не гріх. Отже наскільки мої плани реальні - покаже час. А наразі мені залишається побажати собі вільного часу і натхнення.


Персональні фінанси

(домашня бухгалтерія)

Автор ніколи не досліджував цих програм (хоча й має намір це зробити). Отже, він не може порадити вам використання жодної з них. Вони перелічені в порядку збільшення розміру дистрибутива. Вибирайте на свій страх і ризик.


Розробка | Програми | Автора | Анекдот etc | Довідка

© 2003, 2004 Олександр Лихо, Зворотній зв'язок

Адреса сторінки: http://soft.km.ua/soft/statok.html

Останнє оновлення: 15.11.2021

catalog.i.ua